II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 1 MARZEC 2015

 

  1. W niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na godz. 17.00 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Po Gorzkich Żalach będzie zmiana tajemnic Różańcowych. W piątki nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych o godz. 17.30 i dla młodzieży o godz. 19.00.
  2. Ofiary na kwiaty podczas Triduum Paschalnego i świąt Wielkiej Nocy można składać do skarbonki przy wystawionym do adoracji Krzyżu oraz w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  3. W poniedziałek o godz. 18.45 zapraszamy na Krąg Biblijny do sali pod kancelarią.
  4. Pod chórem są wyłożone koperty, w których możemy składać ofiary na ogrzewanie kościoła i na cele budowlane. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  5. Przy naszej parafii organizujemy rekolekcje ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym. Rozpoczęcie rekolekcji Eucharystią w czwartek 5 marca. Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach w gablotach ogłoszeń.
  6. Dzisiaj po Mszach świętych odbędzie się zbiórka dobrowolnych ofiar na misje pod hasłem „Dzieciom Afryki”.
  7. W dniach 7 – 9 marca w naszym klasztorze będzie miała miejsce Kanoniczna Wizytacja Prowincjalska. W związku z tym zapraszamy wszystkich odpowiedzialnych grup duszpasterskich w niedzielę 8 marca na spotkanie z Ojcem Prowincjałem do sali pod kancelarią na godz. 15.00.