III NIEDZIELA WIELKANOCNA 19 KWIETNIA 2015

  1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele Tydzień Biblijny, który zachęca nas do lektury Pisma Świętego. Zapraszamy w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej na Krąg Biblijny do oratorium pod kancelarią parafialną. Natomiast we środę po Mszy świętej wieczornej odbędzie się w kościele Droga Światła. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i dzielenia się Słowem Bożym.
  2. Zapraszamy na katechezy nowej ewangelizacji w poniedziałki i czwartki na godz. 19.00 do naszego kościoła.
  3. Zapraszamy dzisiaj na godz. 17.00 na nabożeństwo Różańcowe i zmianę tajemnic.
  4. We wtorek na nabożeństwie do św. Antoniego drugi dzień nowenny przed jego uroczystością, która przypada na dzień 13 czerwca.
  5. Zapraszamy do parafialnego sklepiku, w którym są do nabycia: zioła o. Andrzeja Klimuszki, różańce, tauki, książki i prasa katolicka – Gość Niedzielny – rozpoczęcie cyklu katechez o Duchu Świętym, o grupie wybitnych genetyków i biochemików, w tym noblistów, która nawołuje do wstrzymania prac nad programowaniem ludzi.
  6. Dzisiaj w ramach akcji „Żółte pola nadziei”, wolontariusze po Mszach świętych będą zbierali dobrowolne ofiary na rzecz elbląskiego hospicjum.
  7. W najbliższy piątek 24 kwietnia, imieniny będzie obchodził o. Proboszcz Grzegorz Piśko. Zapraszamy wszystkich na Mszę świętą o godz. 18.00 podczas której będziemy modlili się w intencji o. Proboszcza.

W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do Domu Ojca odeszli: śp. Jadwiga Hofman, lat 55 z ul. Pawiej i śp. Stanisław Kruszewski, lat 82 z ul. Pokornej. Dobry Jezu a nasz Panie…